Helmestikandis kaelakee

250.00 

Naiselikku väge võimendava kaelakee tikandis on kasutatud ammoniiti, tiigrirauda, kuukive ja ahhaate.

Laost otsas

Tootekood: HT-0009 Kategooria:

Kirjeldus

Naiselikku väge võimendava kaelakee tikandis on kasutatud ammoniiti, tiigrirauda, kuukive ja ahhaate.

Ammoniidid (Ammonitida) olid vana- ja keskaegkonna meredes elutsevad spiraalse kojaga peajalgsed limused. Viimased ammoniidid surid välja umbes 65 miljonit aastat tagasi.
Tegelikult on ammoniit palju enamat, kui lihtsalt fossiil.  Ta muundab negatiivse energia kergelt ja vabalt voolavaks positiivseks energiavooluks. Usutakse, et ta toob oma omanikule rikkust, jõukust, vitaalsust ja õnne.

Kuukivi on iidsetest aegadest peetud jumalannade kiviks, kuna ta on täidetud vastuvõtliku, passiivse, naiseliku energiaga. Ta on ka armastajate kivi, lepitades armunute tülid, suurendades naiste veetlust ja kutsudes armastajaid üksteisele lähemale. Kuukivi vägi on kõige tugevam täiskuu ajal, kogudes siis endasse lootuse, külluse, uuestisünni ja tarkuse jõudu. Vana kuu ajal aitab kuukivi pöörduda sissepoole, jätta seljataha kõik vana ja oma küsimustele unenägudest vastuseid leida.

Tiigriraud aitab taastada jõuvarusid. Eriti tõhusat abi pakub tiigriraud neile, kes on kogevad emotsionaalset või mentaalset läbipõlemist või kannatavad perekonnasisese stressi all. Tiigriraud seob ühte jaspise, hematiidi ja tiigrisilma omadused, ta näitab ohu korral kätte pelgupaiga ning saadab negatiivse energia tagasi sinna, kust see tuli. Ta on loovust ja kunstilist eneseväljendust soosiv kivi, mis toob esile meie sees uinuvad anded. Tiigriraud sisaldab päikese tervendavat energiat ja on kaitsekivi, mis õpetab oma väge õigesti ja targalt kasutama.