Merisiiliku kojaga kaelakee

70.00 

Merisiiliku kojaga helmestikandis kaelakee tiigrisilma kristalliga.

Laost otsas

Tootekood: HT-0017 Kategooria:

Kirjeldus

Merisiiliku kojaga helmestikandis kaelakee koos tiigrisilma kristalliga. Kuigi ehe tundub suur, on see tegelikkuses kerge ja elegantne.
Merisiiliku koda on pärit Nordkapilt. Sealsed siilikud on võrreldes soojemate vete elanikega tunduvalt tumedamad ja põhjamaiselt tagasihoidlikud.

Kuigi ehe tundub suur, siis on see tegelikkuses väga kerge ja elegantne. Ehte tagumine külg on kaetud nahaga ja ääristatud samuti helmestega, et tagada ehte vastupidavus ja kvaliteet läbi aegade. Klassikaline tehnika ja disain tagavad ehte ajatuse ja seega ei ole tegu kaduva kiirmoe aksessuaariga. See on ehe, mis võiks rännata emalt tütrele või ämmalt miniale. Samuti on see ehe kaunis kingitus kallile sõbratarile.

Helmestikandit on kasutatud juba Vanas-Egiptuses. Väga palju on kasutatud seda tehnikat läbi ajaloo ka slaavi kultuurides ning ka tänapäeval on see tehnika ehtekunstnike seas kõrgelt hinnatud.

Tiigrisilma kristallile on omistatud läbi aegade kaitsekivi omadust. Tegu on väga meheliku energiaga kristalliga ja temaga harjumine võib algul veidi aega võtta. See kristall aitab õigeid otsuseid vastu võtta, eriti on temast abi just keerulistes olukordades.